Hürriyet Gazetesi İlan Servisi İle Artık İlan Vermek Çok Kolay

444 33 13

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN  |  7 GÜN 24 SAAT

HÜRRİYET GAZETESİ İLAN SERVİSİ

VEFAT, BAŞSAĞLIĞI, ANMA, TEŞEKKÜR İLANLARINIZ VE DİĞER REKLAMLARINIZ İÇİN ARAYIN

İLAN ÖLÇÜLERİ

 

Vefat ilan sayfaları; yatay olarak 9 sütundan (32,4 cm) ve yukarıdan aşağıya 52,5 cm'den oluşmaktadır.

Vefat ilan ücreti, ilanın st/cm ebadı (belirli ölçüler için avantajlı fiyatlar söz konusudur) ve baskı bölgesine göre belirlenmektedir. Detaylı bilgi için arayınız.

 

VEFAT İLANLARINIZ İÇİN

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Vefat, Başsağlığı, Ölüm, Teşekkür, Anma, Cenaze ve diğer ilanlarınız için günün her saatinde bizi arayarak

müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye'nin Her Yerinden

444 33 13

vefat, başsağlığı, anma, teşekkür, gazete, ilan, ajans, cenaze, bilgi, st/cm, telefon, iletişim, maktu, bilgi, hürriyet gazetesi, sabah, posta,

<

ÖRNEK GAZETE İLAN ÖLÇÜLERİ

* önizleme için, mouse ile aşağıdaki kutucuklar üzerinde dolaşın.

 

Vefat İlanları st/cm Ölçü Değerleri

1sütun: 3,3cm     2sütun: 6,9cm     3sütun: 10,6cm     4 sütun: 14,2cm     5sütun: 17,9cm     6 sütun: 21,5cm     7sütun: 25,1cm     8sütun: 28,8cm     9sütun: 32,4cm

© 2016 Designed by Arsel Group Medya

Türkiye'nin vefat ilanları sitesi HurriyetGazetesiVefat.com her gün pek çok kişiye vefat ilanı hizmeti vermektedir. HurriyetGazetesiVefat.com'a üye olmadan, Türkiye'nin her yerinden tek numara; 444 33 13 ile hızlı ve kolay Vefat İlanı verebilirsiniz. Türkiye'nin en büyük en etkili en çok okunan gazetesi Hürriyet gazetesinde Türkiye baskısı ve bölge baskılarında, vefat ilanı, anma ilanı, teşekkür ilanı, başsağlığı ilanı, mevlüt ilanı vererek mesajınızı milyonlara ulaştırabilirsiniz. Hürriyet İlan Servisi olarak size en uygun planlamayı ve rezervasyonu sağlayarak doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

 

Hürriyet Gazetesi reklamları ile ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgi ve ilan vermek için Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.