VEFAT İLAN ÖRNEKLERİ

 

Vefat ilanınızın metnini dilerseniz müşteri temsilcilerimizin yönlendirmesi ve mevcut ilan örnekleri ışığında oluşturabilirsiniz. İlanda fotoğraf kullanmak isterseniz bize e-posta olarak ulaştırabilirsiniz. Tarafınızca sunulan vefat ilanı metni tasarımını ücretsiz hazırlayarak sizin onayınıza sunuyoruz, onayınızı takriben baskıya uygun formatta gazete baskı birimine ulaştırıyoruz. Aşağıda bulunan vefat ilan örneklerinin üzerine tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz.

© 2016 Designed by Arsel Group Medya

Türkiye'nin vefat ilanları sitesi HurriyetGazetesiVefat.com her gün pek çok kişiye vefat ilanı hizmeti vermektedir. HurriyetGazetesiVefat.com'a üye olmadan, Türkiye'nin her yerinden tek numara; 444 33 13 ile hızlı ve kolay Vefat İlanı verebilirsiniz. Türkiye'nin en büyük en etkili en çok okunan gazetesi Hürriyet gazetesinde Türkiye baskısı ve bölge baskılarında, vefat ilanı, anma ilanı, teşekkür ilanı, başsağlığı ilanı, mevlüt ilanı vererek mesajınızı milyonlara ulaştırabilirsiniz. Hürriyet İlan Servisi olarak size en uygun planlamayı ve rezervasyonu sağlayarak doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

 

Hürriyet Gazetesi reklamları ile ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgi ve ilan vermek için Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.